60 Euro Paykasa

60 euro ön ödemeli paykasa sistemiyle kısa ve güvenli yoldan sahip olabilirsiniz. 60 euro paykasa kart alabilmek için ilk önce sitemizde buluna müşteri temsilcilerimizle temasa geçmelisiniz. İnternet sitemizde buluna telefon numarasından arayarak veya online olarak müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilir 60 euro ön ödemeli paykasa karta sahip olabilirsiniz.

60 Euro Paykasa Kart

Canlı destek hattımız sitemizin sağ alt köşesinde yer almaktadır. Eğer havale yapmak sterseniz müşteri temsilcilerimizin online canlı destek hattı üzerinden size göndermiş olduğu hesap numaralarına 60 euro karşılığı tl yatırarak sahip olabilirsiniz.

Ödeme işlemi sonucunda en geç gönderdiğiniz havale açıklama kısmına telefon numaranızı yazmanız gerekmektedir eğer yazmaz iseniz güvenlik nedeniyle 16 hanelik pin kodunuz telefonunuza gönderilmeyecektir. Bu işlemler sonucunda 1, 2 dakika içinde telefonunuza 16 haneli pin kodu gelecek ve 60 euro alışverişinize paykasa geçerliliği olan bütün alışveriş sitelerinden yararlanmaya başlayabileceksiniz.
Güvenilir ve hızlı paykasa kartı satın almak için bizleri seçmenizden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

Sitemizden en uygun paykasa kartları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bu yazımızı okuyunuz.