Paykasa Hakkında

Paykasa Hakkında – Paykasa nedir, nasıl kullanılır, https://paykasal.net nerelerde geçerlidir, sanal kart mı kredi kartı mı, detaylı bilgilere bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz..

Son yıllarda İnternet üzerinden alışveriş imkanlarının Paykasa çoğalması ve oyun siteleri gibi adreslerde insanların zaman geçirmesi ile kredi kart kullanım zorunluluğu da bir ihtiyaç halini almıştır.

Sanal ortamda bu zorunlu ihtiyaç durumu beraberinde de bir takım güvenlik tedbirlerini getirmektedir malum kredi kart dolandırıcılığı gibi bir konu olmasın diye..Bu sebeple kredi kart yerine geçen bir takım sanal kartlar ile net dünyası içinde alışverişi daha keyifle yapabilir aynı zamanda oyun sitelerinde bolca vakit geçirebilirsiniz.

paykasa nedir
Bu sanal kartlar için de ki en popüler olanı ise Paykasa kartlarıdır. Bu sanal kartlar aynı kredi kartları gibi görünürken bizden Paykasa olarak kartın kendisini değil sanal ortamdan kartın üzerinde yazan 16 haneli numarayı satın alırsınız. Bu 16 hanelik rakam grubunu sadece bir kullanım için satın alırsınız ve ikinci kullanım için tekrar yeni bir 16 haneli paykasa kart satın alırsınız.

Paykasa kartlar kredi miktarına göre tek seferlik kullanım için geçerli olup Euro kuru üzerinden satın alımlar Paykasa yaparsınız. Sizin de en yakın zamanda paykasa kartları ile internette güvenli şekilde alışveriş yapmanız dileklerimizle..