Paykasa Satın Al

Hemen Paykasa Satın Al

paykasa satın al
  • Güvenli bir ortamda paykasa satın al
  • Bekleme yok, prosedür yok,anında kodunu al.
  • Maximum 1 dk’da kod teslim edilir.
  • 100 % geçerli kodlar
  • Satış sonrası 7 gün 24 saat kesintisiz canlı destek

Paykasa Satın Alırken Sıkça Sorulan Sorular

1. Satın aldığım kartı,iade etmek istiyorum,ne yapmalıyım?
Maalesef. Kartınızı ancak bozum kuruyla nakite çevirebilirsiniz.
2. Paykasa Kartı satın aldığım ücrete karşılık bozdurabilirmiyim?
Maalesef, kart bozdurma taleplerinizde, o günkü kur uygulanır
3. Paykasa kodumu çok uzun bir süre kullanmazsam,kodum geçerliliğini korurmu?
Elbetteki, Paykasa Kartı satın aldığınız andan itibaren,geçerliliği süreklidir.
4.  Kredi kartımla paykasa satın alabilirmiyim?
Maalesef, şu anda paykasa satın alma işlemlerimiz sadece havale ile yapılmaktadır.
5. Hangi bankalarla çalışıyorsunuz?
Bilinen tüm bankalarla çalışmaktayız.
6. Banka bilgilerinize nasıl ulaşabilirim?
7 / 24 hizmet veren canlı destek ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.
7. Ne kadar süre içerisinde kod teslim edilir?
Acil nakit gereksiniminde,size en hızlı çözümü sunmak adına sadece 3 dk.
8.Size güvenebilirmiyim?
İlk önceliğimiz devamlılıktır. Bu nedenle memnuniyetiniz bizim için önemli.
paykasa-satın-al

Paykasa alırken dikkat!

Paykasa alım işlemleri esnasında dolandırılmamak için,lütfen dikkatle okuyunuz. Son zamanlarda artan paykasa dolandırıcılığı şikayetlerinin bir çoğu aslında,müşterilerin kendi dikkatsizliğinin kurbanı olmasından başka bir şey değildir.

Paykasa satın alırken ilk öncelikle dikkat edilmesi gereken ayrıntılardan birisi,alışveriş için tercih ettiğimiz sitenin özgeçmişidir. Lakin bir çok durumda firmanın geçmişi tek başına yeterli olmadığı gibi,gayet dürüst çalışan fakat piyasada yeni olan tüm firmalara adaletsiz yaklaşımdır.

Paykasa alırken dikkat etmeniz gereken başka bir konuysa,piyasalardaki stok durumudur,unutmayınız ki, paykasa kodunu nereden alırsanız alın,altyapı sahibi firma değişmemektedir,bu nedenle Google arama sonuçlarında karşınıza çıkan 10 siteden eğer yedi sekiz tanesi, size stok olmadığını belirtiyorken,aynı zaman diliminde istediğiniz kadar euro alabileceğinizi belirten sözde satıcılardan uzak durunuz.

Ayrıca paykasa alma işlemleriniz esnasında,google üzerinde paralı reklam veren sitelerden de uzak durmanızı tavsiye ederiz,çünkü kod alım satım yolu ile elde edilen kâr,kesinlikle google reklam giderlerini karşılamamaktadır,bu nedenle,google üzerinde reklam veren herhangi bir kart satıcısı,kâr marjını yüksek tutmadıkça,reklam vererek para kazanmak imkansızdır,bu nedenle,fiyatları çok yüksek olmayan, hatta piyasaların altında satış yapan ve reklam yoluyla google üzerinde satış yapmaya çalışan firmalara kesinlikle havale gerçekleştirmeyiniz.

Unutulmamalıdır ki,havaleyi kendi isteğinizle gerçekleştirmiş olduğunuzdan kanuni bir yolla,göndermiş olduğunuz aranızı geri almanız mümkün değildir,bunu çok iyi bilen dolandırıcılar,havale yöntemi ile paranızı kendi hesaplarına geçirdikten sonra,bir daha ulaşılamaz hale gelmektedir,ip banlama yoluyla,sitelerine girmeniz engellenmektedir ve dakikalar önce sizinli çok kibar bir şekilde konuşan ve yardımcı olan müşteri temsilcileri ise bir daha asla konuşma imkanı bulamayacığınız hale gelmektedir.

Sürekli tercih ettiğiniz firmalar bazen geçici olarak stok sorunu yaşarlar ve acil olarak gerçekleştirmek istediğiniz paykasa satın alma işleminiz için,google üzerinde arama yaparak,ilk sıralardaki firmaları tercih edersiniz,işte tam olarak burda hata yaptınız demektir. Çünkü bir işletmenin kendisine arama motorlarında ilk sıralarda yer bulması,asla bu sitenin güvenilir olduğu anlamına gelmemektedir. Aşağıdaki satırlarda açıkladığımız kişisel araştırmaları yapmanızı tavsiye ederiz.

Öncelikle,bu firmanın resmi bir paykasa satıcısı olup olmadığını anlamamız gerekir. Bu nedenle,öncelikle www.paykasa.com resmi sitesi üzerinde, tercih ettiğiniz firmanın reseller bilgisine ulaşabilirsiniz. Ancak resmi paykasa sitesi olan paykasa.com benzeri olarak yapılmış bazı siteler,resmi bayiler konusunda da yanlış yönlendirme yoluna gitmektedirler. Bu yüzden, öncelikle adres satırında paykasa.com yazdığından lütfen emin olunuz.

Alışveriş yapacağınız işletmenin,sosyal medya hesapları üzerine araştırmaya girmeli, herhangi bir ödeme gerçekleştirmeden önce, varsa telefon yolu ile iletişime geçmelisiniz. Sosyal Medya hesaplarını kontrol ederken mutlaka,daha önce kendilerinden paykasa satın alan kişilerin yorumlarını incelemenizde fayda vardır. Ayrıca,mümkünse,bu firmalar hakkında tecrübe sahibi olan eş ve dostlarınızın olup olmadığını araştırıyor olmalısınız.Geri dönüşü olmayanbir hata yapmadan önce,paranızın güvenliğini sağlama almalısınız.

Tüm bu konularda Aref Sanal Kart ve Paykasa Bayisi olarak,istenildiği takdirde sizlerle,sektördeki tecrübemizin getirdiği avantajlar sayesinde,tüm paykasa alım işlemlerinizde,herhangi bir havale gerçekleştirmeden önce,diğer müşterilerimizle gerçekleştirmiş olduğumuz başarılı paykasa satış ekran görüntülerimizi paylaşmaktayız.Çünkü en önemli önceliğimiz,kalıcı bir firma olmak ve bizi tercih eden her bir müşterimizle uzun yıllarca çalışmaktır.

× WhatsApp