Paykwik Nedir

PAYKWIK NEDIR

Paykwik, tıpkı paykasa,astropay v.b. gibi ön ödemeli sanal bir alışveriş kartıdır. Kart içerisindeki harcanabilir limit,önceden sizin paykwik alımı sırasında talep ettiğiniz kadar ve avro para birimi olarak yüklenmiştir.Kartta bulunan miktar kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Paykwik nedir sorusuna verilebilecek en güzel yanıt ise, paranızı kaybetme riski olmadan,kredi kartına ihtiyaç duymadan, hacklenme v.b. gibi tehlikelerden uzak ve geride hiç bir kişisel iz bırakmadan güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayan bir araçtır.

Online ortamlarda alışveriş yaparken,kredi kartınızı kullanma konusunda birçok kez tereddüt eder ve istediğiniz birçok ürün veya hizmetten vazgeçmek zorunda kalırsınız. Paykwik kart ile tüm bu güvenlik endişelerinizden kurtulmuş olarak, rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Kesinlikle hiçbir kişisel bilginize ihtiyaç duymadan,gerekli ödemeyi yapmanızı sağlayan bu mucizevi ödeme aracı,hayatınıza büyük bir kolaylık katar.

Sıkça sorulan sorular

  • Paykwik Kartı tekrar nakite çevirebilir miyim?  Cevap : Evet, Paykwik bozdurma işlemiyle tekrar nakite çevrilebilmekte.bu konuda lütfen canlı destek ekibimizle irtibata geçiniz.
  • Aldığım kodu,alışveriş yapmak istediğim sistem kabul etmiyor,bu konuda ne yapabilirim? Cevap : Eğer kodu arefpaykasa.com üzerinden satın aldıysanız,konuyla ilgili lütfen bize yazın.
  • Paykwik kullanımında ne gibi avantajlarım var? Cevap : Herşeyden önce,paykwik avro para birimi üzerinden işlem gördüğü için,paranız asla değer kaybetmez, ayrıca paykwik kart kullanımı sayesinde,online alışverişlerinizde hiçbir güven sorunu yaşamazsınız.
  • Kodumu kaybettim ne yapabilirim? Cevap :  Sistemimizde satılan her kod,havalesini gerçekleştiren müşterimizin bilgileri ile veritabanımızda saklanmakta,arzu ettiğiniz takdirde,kodunuzu tekrar almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  • Paykwik Satın almak için ne yapmalıyım? Cevap : Konu ile ilgili yetkililerimiz,7 gün 24 saat sizlere gerekli bilgileri vermektedir.
  • Kredi kartı ile paykwik satın alabilir miyim? Cevap : Maalesef, paykwik v.b sanal kartlarda ki amaç, alışveriş siteleri,online oyunlar v.b. gibi sistemler üzerinde alışveriş sonrası size ait hiç bir bilginin geride bırakılmamasıdır,dolayısıyla kredi kartı bilgisini paykwik alım işlemlerinizde dahi kullanmamanızı öneririz.

paykwik satın al

× WhatsApp