Sanal hırsızlara karşı etkili yöntem – Paykasa

 

Sanal hırsızlara karşı etkili yöntem – Paykasa

Sanal dünyada gün geçmiyor ki “kredi kartı ile dolandırıldı” haberleri gelmesin.. Günümüzde artık internet üzerinden alışveriş imkanları artıkça sanal hırsızlara da yeni fırsatlar çıkıyor.. Bu sebeple internet kullanıcıları artık sanal ortamda kredi kart yerine geçen paykasa gibi kartları kullanmayı tercih ediyorlar.
Bu kartlar ile hem kişisel bilgilerini alışveriş yapacağınız sitelere vermezsiniz hem de sanal hırsızlığa karşı kendinizi korumuş olursunuz.

Sanal hırsızlara karşı etkili yöntem – Paykasa

Bu paykasa tarzı kartlar tek kullanımlık kart özelliğine sahip olmakla birlikte alışveriş meraklılarına büyük kolaylık ve güven sağlar. Paykasa kartlarını Aref Bilişim firmamızdan güvenle satın alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 olmak üzere 365 gün boyunca servis verirler. Sanal alışverişlerde kredi kartı yerine geçen paykasa kartı Euro döviz kuru üzerinden hesap yapılarak satılır/satın alınır.

Kart satın alımı hakkında bilgi sahibi değilseniz sitemiz canlı destek ile bize ulaşabilir yada whatsup numaramızdan bize mesaj yazabilirsiniz.

Sitemizden Nasıl paykasa kart satın alırsınız hakkında ki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz..